Wycieczka Zajączków i Jaskółek do ''Zagrody Kociewskiej'' w Godziszewie

"Zagroda Kociewska" w Godziszewie to wspaniałe mniejsze do odpoczynku w gronie rodzinnym ale i świetnej zabawy z rówieśnikami. Grupa Zajączków i Jaskółek  wczesnym rankiem wyruszyły do miejsca gdzie można spotkać słodkie króliczki, kozy, owce, daniele, kucyka, osiołka i lamy. Po zapoznaniu się z mieszkańcami tego niezwykłego miejsca, dzieci udały się na Retro- Autka. Tam mogły poczuć  się jak prawdziwi kierowcy z dawnych lat. W końcu przyszedł czas na małe co nieco, w cieniu drzew mogliśmy odpocząć od słoneczka, napić się wody. Z nowymi siłami ruszyliśmy na wielkie wodne i powietrze poduchy. Okrzyki radości, śmiechu słyszały nawet Daniele w swych zagrodach. Ścieżka zmysłów pobudziła nasze zmysły dla niektórych przejście po niej było nie lada wyzwaniem.  Na zakończenie mogliśmy samodzielnie wykopać w wielkiej kopalni złoto. Podarowane drewniane kule użyliśmy na torach kulkowych, które wymagały nie lada sprytu i szybkości. To cudowne miejsce bardzo podobało się naszym przedszkolakom. Napewno dzieci wrócą tam ze swoimi rodzicami i rodzeństwem.

Data dodania: 2024-05-26 17:47:57
Data edycji: 2024-05-27 20:39:38