WARSZTATY LUDOWE ''JAŚ I MAŁGOSIA, CZYLI JAK UGRYŹĆ MĄKĘ''

Dzięki warsztatom dzieci mogły:

• rozwijać swoje zmysły - miały szansę zanurzyć się w różnorodnych doświadczeniach sensorycznych, począwszy od dotykania mąki po delikatność piór gołębi. To wspaniałe ćwiczenie dla ich zmysłów.
  • kreatywność - własnoręcznie wyrabianie mąki i pieczenie ciasteczek to nie tylko zabawa, ale również rozwijanie kreatywności i umiejętności manualnych
  • nauka przez doświadczenie  - uczyły się poprzez praktykę  co sprawiło, że zdobyte umiejętności i wiedza są dla nich bardziej wartościowe i łatwe do zapamiętania

Patrycja Chudowicz-oroń

Zdjęcia:  Magdalena Senger