Mikołajki

W piątek, 2 grudnia w budynku naszej szkoły odbyły się Mikołajki finansowane z Rady Sołeckiej wsi Buszkowy. Spotkanie odbyło się w sali gimnastycznej, w pięknej zimowej scenerii przygotowanej przez nauczycieli, którą nawet przybyły Święty Mikołaj był zachwycony. Przez dwie godziny uczniowie oraz liczni mieszkańcy mogli uczestniczyć w ciekawych zabawach, konkurencjach oraz tańcach zorganizowanych przez przybyszów z mikołajowej wioski. Oczywiście były też upominki, które wywołały uśmiech na każdej twarzy.
Bardzo dziękujemy panu sołtysowi, Jerzemu Stachurskiemu, oraz wszystkim Elfom, które mu pomagały.

W tej scenerii zobaczymy się za rok, oczywiście gdy dobre uczynki przeważą :)

Paulina Wąsowicz
zdj. Paulina Wąsowicz