''Kaszubskie kreatywne warsztaty ziołowo - kosmetyczne'' w klasach I-III

16.października uczniowie klas I-III w ramach nauczania języka kaszubskiego (regionalnego) brali  udział w " Kaszubskich kreatywnych warsztatach ziołowo - kosmetycznych". Podczas warsztatów dzieci rozpoznawały zioła rosnące w najbliższym otoczeniu, poznały ich zastosowanie oraz nazwy w języku kaszubskim. Dzieci z niezwykłym zaangażowaniem i kreatywnością podeszły do zadań, gdyż pani Anna Etmańska z "Naturalnej Mieszanki" stworzyła uczniom możliwość do samodzielnego przygotowania kosmetyków takich jak : maść nagietkowa, lawendowa sól do kąpieli i cytrynowy peeling. Uczniowie byłi zachwyceni efektami wspólnych działań.

Marzena Dembek

Patrycja Chudowicz-Oroń