Dzień Edukacji Narodowej

W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, czyli 14 października każdego roku obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. W naszym przedszkolu dzień ten był okazją do tego, żeby docenić wszystkich pracowników oświaty. Naszych artystów podziwiali zaproszeni goście, pracownicy przedszkola, administracji, dyrektorzy oraz przedstawiciele rady rodziców. Wspólnie obejrzeliśmy wspaniale przygotowany program artystyczny dzieci z grup: Motyle, Orły, Pszczoły, Jaskółki. Wspólnymi siłami zaprezentowali wysoki poziom swoich talentów aktorskich, tanecznych oraz muzycznych. W ten sposób dzieci podziękowały wszystkim pracownikom oświaty za codzienną troskę, serce, zaangażowanie oraz wsparcie w rozwoju na tym ważnym, pierwszym etapie edukacji.

Więcej zdjęci z wystepu pod adresem: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0LKBwstkSzpsxVJhvwzg3ChSWNHgz3drcKQjPvC5PBS1TqUamm8gxdBdBSV9cNXivl&id=100068192426478

Data dodania: 2023-10-19 12:57:29
Data edycji: 2023-10-19 14:40:17