Dzień Babci i Dziadka 2024r. <3

Dzień Babci i Dziadka to święto, które w naszym przedszkolu kojarzy się z ciepłem, uśmiechem, bezgraniczną miłością i wszystkim co dobre. Dlatego co roku wyczekujemy przybycia w nasze progi najwspanialszych gości - ukochanych Babć i Dziadków wszystkich przedszkolaków. W styczniu tego roku każda grupa zaprosiła swoich gości w inny dzień. Dzieci od samego rana z entuzjazmem i wielką radością czekały aby zaprezentować wiersze, piosenki, grę na instrumentach oraz tańce. Najstarsze grupy wystawiły Jasełka.
Wspaniała scenografia, niezwykła atmosfera były doskonałym tłem dla wzruszeń, uśmiechu i dumy na twarzy każdej Babci i Dziadka. Występy wnucząt nagrodzono ogromnymi brawami!
Po uroczystości dzieci obdarowały bliskich własnoręcznie wykonanymi prezentami i zaprosiły do swoich sal, gdzie czekał na wszystkich słodki poczęstunek przygotowany z pomocą rodziców.

Magdalena Kędzierska

zdjęcia: wychowawcy grup, rodzice