Przydział uczniów do kl. 0, kl. 1 oraz kl. 4 opublikowany zostanie 21 sierpnia w zakładce rekrutacja
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

''Biedronki'' w Bibliotece

Dzieci z grupy "Biedronki" 16.05.2024r. odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Kolbudach. Przedszkolaki zapoznały się z zasadami działania biblioteki, poznały pracę bibliotekarza, mogły zobaczyć jak wygląda karta czytelnika i dowiedziały się co trzeba zrobić aby się nim stać. W radosnej atmosferze panie bibliotekarki przeprowadziły interesujące zajęcia biblioteczne. Dzieci słuchały opowiadania, oglądały Teatrzyk Kamishibai, kolorowały i śpiewały. Następnie"Biedroneczki" z zaciekawieniem oglądały piękne, kolorowe ilustracje w wybranych przez siebie książkach. Na zakończenie czekał na dzieci słodki poczęstunek. Dla wielu dzieci była to pierwsza wizyta w bibliotece, ale z pewnością nie ostatnia!

Magdalena Kędzierska

zdjęcia: Magdalena Kędzierska

Data dodania: 2024-05-20 12:19:02
Data edycji: 2024-05-20 12:22:04

Partnerzy

„Prowadziłem Polaków w góry i na morze, ażeby stali się twardzi jak granit, a dusze mieli czyste i głębokie.”

Mariusz Zaruski