XVI edycja akcji ''Góra Grosza'' w naszym przedszkolu

Po raz kolejny w naszym przedszkolu na przełomie miesiąca grudzień- styczeń zachęcamy naszych przedszkolaków oraz ich rodziców do wspierania akcji "Góra grosza". Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc psychologiczno- rzeczowa dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w rodzinach zastępczych, rodzinnych domach dziecka oraz innych formach opieki.  W zbiórce wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne, największą kwotę  zebrała grupa Zajączków- 470,05zł. Pozostałe grupy: Krasnoludki- 21.22zł; Biedronki- 117.70zł; Pszczoły- 135.01zł; Jaskółki- 62.29zł; Orły- 124.31zł; Motyle- 141.26zł.  Łącznie przedszkole zebrało 1071.84zł. Za wszystkie zebrane monety serdecznie dziękujemy!

zdjęcia: Magdalena Kędzierska

Data dodania: 2024-02-16 18:50:45