Wizyta grupy Orłów w szkole podstawowej

W piątek 27.10 „Orły” miały możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych zajęciach. Dzieci odwiedziły szkołę podstawową i dzięki uprzejmości pana Kajetana Kalinowskiego nauczyciela wychowania fizycznego, wzięły udział w pokazowej lekcji na ogromnej sali gimnastycznej. Pan Kajetan w profesjonalny i ciekawy sposób wprowadziła dzieci w świat sportu, a uczniowie z klasy 4A chętnie i z pełnym zaangażowaniem zaprezentowali swoja sprawność, szybkość i zwinność podczasza wykonywanych ćwiczeń. Nasze przedszkolaki z nieskrywanym zaciekawieniem, podziwiali starszych kolegów, a następnie sami z radością brali udział w ćwiczeniach i zabawach takich jak „Drzewa”, „Bob budowniczy”. Szczęściu i pozytywnych emocjom nie było końca o wsparcie i pomoc starszych kolegów było nieocenione. Na zakończenie tej wyjątkowej lekcji nasze Orły podziękowały panu Kajetanowi i uczniom klasy 4A za wspaniałe przygotowanie i poprowadzone zajęcia, wręczając własnoręcznie przygotowane laurki.

Barbara Krykant

zdjęcia: Barbara Krykant, Maria Ciżmowska