Wigilia w naszym przedszkolu

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dniem w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w naszym przedszkolu. Dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, aktywnie uczestniczą w świątecznych przygotowaniach: wykonują ozdoby świąteczne, łańcuchy choinkowe uczą się najpiękniejszych kolęd.  Dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie, a mianowicie występ wykonaniu grupy Motyli i Orłów-  "Jasełka". O wyznaczonej godzinie w sali zebrały się wszystkie grupy przedszkolne, personel przedszkola oraz Pani Dyrektor, która złożyła dzieciom i pracownikom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Po powrocie do sali dzieci oraz wychowawcy  podzielili się opłatkiem, a następnie wspólnie zjedli poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Data dodania: 2023-12-20 13:44:09
Data edycji: 2023-12-20 19:25:12