Tydzień poezji w naszym przedszkolu

11.03-15.03.2024r. był tygodniem poezji. Zajączki, Pszczółki, Jaskółki, Motyle, Orły recytowały wiersze znane i lubiane. Tematem przewodnim  był "Czarodziejskie słowa: proszę, przepraszam, dziękuję". Wszystkie przedszkolaki wykazały się dużym zaangażowaniem, pokazały jak bardzo potrafią współpracować w grupie, aby dany utwór poetycki nabrał nowego głębszego znaczenia dla widza. Prezentacje recytatorskie wzbogacone były o środki teatralne: ruch, gest, strój i rekwizyty. Widownia także brała czyny udział- biła brawa, odpowiadała na zadawane pytania, aktywnie uczestniczyła w rozmowach dotyczących treści przedstawionego utworu.

Data dodania: 2024-03-17 15:32:42
Data edycji: 2024-03-18 17:16:02