ROK PRZEDSZKOLNY 2023/2024

Motyle świętują Dzień Mamy i Taty w plenerze

Motyle świętują Dzień Mamy i Taty  w plenerze

07.06.2024r na placu zabaw w Kolbudach odbyło się spotkanie z okazji dnia rodziny. Pogoda niestety nie dopisywała, zbierało się na deszcz. Pomimo tego dobry humor nas nie opuszczał. Zostało rozpalone ognisko, na którym mogliśmy upiec kiełbaski, nie zabrakło pysznego domowego ciasta oraz słodko- słonych przekąsek. Po skosztowaniu zgromadzonych pyszności Pani Kamila i Wioleta zaprosiła rodziców do obejrzenia krótkiego występu artystycznego. Dzieci zaśpiewały "O A E Kocham cię". Po rozdaniu pięknych ramek ozdobionych przez dzieci nauczycielki zaprosiły rodziców do wspólnej zabawyw "Praczki"; "Pięta, kciuk". Przeciągaliśmy linę, były zabawy z chustą animacyjną, wspólne śpiewanie z pokazywaniem oraz dmuchaniec do skakania. Ku naszemu zdumieniu niebo zaczęło się przejaśniać i wyszło słoneczko. Mogliśmy przez kilka godzin cieszyć się wspólnym cudownie spędzonym popołudniem.

zdjęcia: wychowawcy grupie; rodzice

Data dodania: 2024-06-10 13:39:33