Kolorowe i wesołe powitanie wiosny w naszym przedszkolu

Kolorowe i wesołe  powitanie wiosny w naszym przedszkolu

18.03-22.03.2024r. to był kolorowy, radosny tydzień gdzie nasze dzieci wraz rodzicami witały nadejście kalendarzowej wiosny. Pierwszym krokiem było przystrojenie kącików przed salami. Rodzice dzieci z wielkim zaangażowaniem podeszli do zadania. Główny hol zamienił się nie do poznania.

Grupy Krasnali, Biedronek oraz Zająców przyszykowały przepyszną sałatkę owocową dla całego przedszkola. Żegnaliśmy zimę Marzanną zrobioną przez najstarsze grupy Motyli i Orłów, z którą przemaszerowaliśmy dookoła przedszkola śpiewając wiosenne piosenki, grając na różnych instrumentach.

Podsumowywaniem tego tygodnia był występ Jaskółek w towarzystwie Pszczół w przedstawieniu „Jedna jaskółka wiosny nie czyni”.  Przygotowane wiosenne aranżacje zostały ocenione przez specjalnych gości wójta Andzreja Chruścickiego oraz dyrektor Dorote Banasiak. Komisja wyłoniła zwycięzców oraz wręczyła wszytskim grupom nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy gosciom za obecność w tak radosnym dniu. Wiosna już zbliża się wielkimi krokami!!!

Justyna Żerosmka

Data dodania: 2024-03-24 17:52:34