Jarmark świąteczny ZKiW - Jasełka

Nasze przedszkole wzięło aktywny udział w świątecznym jarmarku, który odbył się w szkole w Kolbudach 15.12.2023r. Celem akcji było zebranie środków na wyposażenie salki sensorycznej, która umożliwi dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi równy start w przyszłość.

Dzieci z grup Motyli i Orłów pod nadzorem Barbary Krykant, Wiolety Korgul oraz Kamili Żbik wystąpiły na dużej sali  w przepięknych przedstawieniu pod tytułem "Jasełka". Dzieci opowiedziały historię narodzin Jezusa poprzez taniec i śpiew. Przepiękna sceneria, dbale przygotowane stroje aniołów oraz pasterzy pozwoliły nam poczuć  magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Cały występ nagrodzony został wielkimi brawami widowni.

Data dodania: 2023-12-20 12:42:18
Data edycji: 2023-12-20 13:26:56