ROK PRZEDSZKOLNY 2023/2024

Dzień Mamy i Taty w grupie Pszczół

28.05.2024r. o godzinnie 17.00 grupa Pszczół wraz z rodzicami spotkali się na placu zabaw w Bąkowie.  To był ważny dzień dla dzieci jak i rodziców, ponieważ nasze Pszczółki  podziękowały swoim najwspanialszym rodzicom za ich miłość i wsparcie w każdym momencie swojego życia. Dzieci zaśpiewały piosenkę Zozi „ Dziękuje Mamo, dziękuje Tato” , zaprezentowały układ ruchowy wesoło śpiewając  „Piosenkę dla Mamy i Taty” Dziecięcych Nutek. Nie odbyło się bez  "Sto- lat!. Po części artystycznej dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty- mamom obraz, a tatusiom brelok- autko. Całe spotkanie miało charakter sportowo- piknikowego spotkania. Nie zabrakło smacznych przekąsek przyniesionych przez rodziców. Wychowawcy zorganizowali wspaniałe zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny. Takie wspólne spędzanie czasu z dziećmi jest bezcenne.

Justyna Żerosmka

zdjęcia: wychowawcy grupy; rodzice