Przydział uczniów do kl. 0, kl. 1 oraz kl. 4 opublikowany zostanie 21 sierpnia w zakładce rekrutacja

Tłusty czwartek oraz wizyta wójta Andrzeja Chruścickiego w przedszkolu

Karnawał dobiega końca!  Nadszedł "Tłusty Czwartek" 09.02.2024r. od samego rana z kuchni przedszkolnej unosił się zapach pieczonych chruścików, które przygotowywane były na podwieczorek dla wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci były przeszczęśliwe! Dodatkowo w tym smacznym dniu odwiedził nas Pan Andrzej Chruścicki, który przyniósł od Gminy Kolbudy poczęstunek- chruściki dla dzieci oraz całej kadry przedszkola. Po rozdaniu słodkiego przysmaku przeczytał  Orłom i Motylom w ramach projektu "Czytamy dzieciom, bo nam na nich zależy" - "Panna Spieszka i Leniwiec".

zdjęcia: Wioleta  Korgul,

Gmina Kolbudy https://www.facebook.com/share/p/QC6z4K1udy2Nqby9/