Ikona powiększania tekstu
Resetowanie ustawień

ROK PRZEDSZKOLNY 2023/2024

Próba ewakuacji przedszkola

W trosce o bezpieczeństwo dzieci dnia 3 października w naszym przedszkolu odbyły się obowiązkowe ćwiczenia ewakuacji przedszkolaków i pracowników z budynku przedszkola. Za przebieg ćwiczeń odpowiedzialny był: zespół ds. bezpieczeństwa i pani wicedyrektor. Dzięki odbytym ćwiczeniom dzieci oraz pracownicy rozwinęli swoje umiejętności związane z właściwym reagowaniem w sytuacji zagrożenia oraz poznali zasady bezpiecznej ewakuacji. Wychowawczynie grup starannie przygotowały dzieci, dzięki czemu nasze przedszkolaki spokojnie, ale wzorowo i zadaniowo ustawiły się w grupie, a w czasie ewakuacji na ich twarzach gościł uśmiech.

zdjęcia: Kamila Żbik, Barbara Krykant

Data dodania: 2023-10-03 19:08:32