Czcionka:

Kontrast:

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka, to dzień pełen uśmiechów, zabawy i wielu niezapomnianych wrażeń. W tym roku również, nie zabrakło atrakcji dla uczniów klas I-III i IV-VIII. Młodsze dzieci uczestniczyły w przedstawieniu pt. „Aladyn... Baśń tysiąca i jednej nocy". Barwna scenografia, piękne stroje, gra świateł i dymu wprowadziła widzów w magiczny świat.  Od baśni ważniejsze jest jednak przesłanie, że to nie bogactwo, ale miłość i uczciwość są najważniejszymi wartościami w życiu każdego człowieka. Po przedstawieniu niektórzy uczniowie jak np. klasa 1d, udali się na lody i miło spędzili czas na przystani budując zamki z piasku.

Starsi uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach sportowych, które sprawdzały ich szybkość, zwinność, skoczność oraz siłę, takich jak np.: przeciąganie liny, slalom z piłką. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem brali udział w konkurencjach. Rywalizacji towarzyszyło dużo śmiechu i sportowych emocji. Oczywiście tego dnia wszyscy byli zwycięzcami.

A. Wiśniewska, M.Seelau

Data dodania: 2022-06-01 14:21:07
Data edycji: 2022-06-06 19:05:26
Ilość wyświetleń: 39

„Prowadziłem Polaków w góry i na morze, ażeby stali się twardzi jak granit, a dusze mieli czyste i głębokie.”

Mariusz Zaruski