Wielki Maraton Czytelczniczy

Drodzy Uczniowie!

Od września rusza w naszej szkole kolejna edycja WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO! Biblioteka zaprasza uczniów klas 2 i 3 do uczestnictwa w WMC „Spotkacie nowych przyjaciół”.

Maraton trwa cały rok szkolny, co miesiąc trzeba przeczytać jedną książkę wyznaczoną przez komisję konkursową i odpowiedzieć na pytania z treści książki.

Opiekunami Maratonu w szkole są:
Pani Ewa Pokrzywnicka i Pani Aneta Gałka-Czapiewska

Biblioteka nie zapewnia uczestnikom wymaganych książek, zdobycie wskazanej pozycji należy do Maratończyków.

Chętni zobowiązani są dostarczyć do biblioteki zgodę na przetwarzanie danych osobowych wypełnioną przez rodzica/opiekuna ( zgoda do pobrania LINK

Regulamin Wielkiego Maratonu Czytelniczego dostępny jest pod REGULAMIN WMC

Alfabetyczna lista obowiązujących lektur LISTA LEKTUR:

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i spróbowania swoich sił wWielkim Maratonie Czytelniczym

Data dodania: 2023-09-22 13:05:46
Data edycji: 2023-09-23 15:38:20