Spotkanie autorskie z pisarką Renatą Piątkowską

W najbliższą środę 29 listopada o godzinie 11:45 na małej sali gimnastycznej odbędzie się spotkanie autorskie z polską pisarką książek dla dzieci - Renatą Piątkowską

Pani Renata Piątkowska jest jedną z najbardziej znanych współczesnych polskich autorek książek przeznaczonych dla dzieci. W swoim dorobku ma ponad 50 publikacji.  Tematem spotkania jest książka pt. "Malala" nominowana do nagrody IBBY, wpisana na złotą Listę. Celem spotkania jest zapoznanie z historią dziewczynki, która chciała chodzić do szkoły. Jest to jedyne na świecie dziecko, które otrzymało Pokojową Nagrodę Nobla w 2015 r. oraz Konwencję praw dziecka.

Zainteresowanych uczniów klas 5-8 prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu - zapisy w szkolnej bibliotece.

Będzie możliwość zakupu książek autorki w cenach niższych od okładkowych ( 20, 25, 30, 35 zł.)

Zapraszamy!

Aneta Gałka-Czapiewska, Ewa Pokrzywnicka

"Spotkanie autorskie zrealizowane z funduszy pozyskanych z dotacji w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0."

nauczyciele bibliotekarze

Data dodania: 2023-11-26 21:58:04