Przydział uczniów do kl. 0, kl. 1 oraz kl. 4 opublikowany zostanie 21 sierpnia w zakładce rekrutacja

Pasowanie na czytelnika

Pierwsza wizyta w szkolnej bibliotece i możliwość samodzielnego wypożyczenia książki to ważne wydarzenie w szkolnym życiu uczniów klas 1. Pasowanie na czytelnika, bo o nim mowa, odbyło się w naszej szkole w dn. 3.03. i 6.03.2023 r. Z okazji tej uroczystości uczniowie z klasy 2d pod opieką p. W. Chmielewskiej przygotowali przedstawienie „ W krainie książek”. W trakcie inscenizacji pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, że będą szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Jako pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali zakładki do książek oraz dyplomiki.  Mamy nadzieję, że spotkanie z biblioteką i pierwsza wypożyczona książka na długo pozostanie w pamięci najmłodszych czytelników. Życzymy miłej lektury!

U.Zwarra

foto: W Chmielewska