Kiermasz Świąteczny

Lukrowane pierniczki, krasnale, wianuszki, stroiki, skrzaty, choineczki, bombki, aniołki, kartki i inne ozdoby choinkowe, a także prześliczna śnieżna biżuteria można było to wszystko nabyć podczas dzisiejszego Kiermaszu Bożonarodzeniowego.
Uczniowie wykonywali ozdoby od kilku dni z nauczycielami oraz w domach wraz z rodzicami, a efekt ich pracy był ……..zobaczcie sami w fotorelacji.
Podczas kiermaszu można było zakupić także „Bajki Terapeutyczne” które zostały napisane i namalowane przez nauczycieli naszej szkoły ZKiW w Kolbudach i wydane przy pomocy Wydawnictwo Operon.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, zebrane fundusze przeznaczone zostaną na pilną pomoc lokalnym mieszkańcom.
Zdjęcia: p. Ewelina Michalak

Data dodania: 2022-12-19 09:09:43